رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

زنان کارآفرین نیازمند حمایت بیشتر مدیران دولتی هستند


1 مرداد, 1398 - 00:52 -- روابط عمومی2
مدیرکل دفتر بازرسی مدیریت عملکرد و امورحقوقی استانداری قزوین:

زنان کارآفرین نیازمند حمایت بیشتر مدیران دولتی هستند

مدیرکل دفتر بازرسی مدیریت عملکرد و امورحقوقی استانداری قزوین گفت: زنان کارآفرینی که به سختی و جسارت وارد عرصه تولید و صنعت شده اند نیازمند حمایت بیشتر مدیران دولتی هستند تا موفق باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

معصومه مرادیان در شورای برنامه ریزی و توسعه استان که با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده استانداری برگزار شد اظهار داشت: با اجرایی شدن سند ارتقا جایگاه زنان می‌توان امیدوار بود که بخش زیادی از استعداد و ظرفیت بانوان شکوفا شود.

وی بیان کرد: با رویکرد خوب استاندار قزوین و اعتماد به بانوان توانمند در سپردن مسئولیت در استانداری به زنان رتبه اول کشوری را کسب کردیم و با اعتماد به نفس استاندار دو مدیریت مهم در استان شامل ریاست سازمان جهاد کشاورزی و مدیرکل بازرسی استانداری به زنان سپرده شد که اقدام ارزشمندی است.

 

مدیرکل دفتر بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری قزوین تصریح کرد: در حیطه بازرسی مسائل مهمی داریم اما در حوزه زنان کارآفرین مشکلات بیشتر است و باید حمایت بیشتری صورت گیرد.

مرادیان گفت: زنانی که با جسارت وارد تولید و صنعت شده اند مانند نهال‌های نوپایی هستند که در این کار سخت و خشن اگر حمایت نشوند آسیب می‌بینند لذا انتظار داریم از سوی مدیران مورد حمایت جدی قرار گیرند.