رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خبرنگاران همدلی و همزبانی را در جامعه تقویت کنند


14 مرداد, 1398 - 23:33 -- روابط عمومی2
مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری قزوین :

خبرنگاران همدلی و همزبانی را در جامعه تقویت کنند

مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری قزوین گفت:خبرنگاران همدلی و همزبانی را در جامعه تقویت کنندو آتش جدال‌های سیاسی را خاموش کنند. .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،


مرادیان مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری قزوین  در همایش خبرنگاران ادوار خبرگزاری ایرنا مرکز قزوین که به مناسبت روز خبرنگار در سالن اجتماعات سازمان برنامه و بودجه قزوین برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به نزدیکی به انتخابات باید صلح نانوشته‌ای بر جامعه حاکم باشد که ضامن استمرار، دوام و بقای این صلح، اخلاق سیاسی است.

معصومه مرادیان افزود: جنگ و جدال‌های سیاسی شکل گرفته در چند هفته اخیر در قزوین، تیشه به ریشه قزوینی‌ها می‌زند و آن قدر وسیع شده که استان‌های دیگر هم درگیر مباحث قزوین شده‌اند.

مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری قزوین ادامه داد: خبرنگاران باید آتش جدال‌های سیاسی را خاموش کنند تا شاهد همدلی و تعامل در برگزاری انتخابات باشیم.

مرادیان اضافه کرد: خبرنگاران نوک پیکان هجمه‌های سیاسی آحاد جامعه هستند و باید بیشتر از مسئولان به مسائل سیاسی پاسخگو باشند.

وی با بیان اینکه تمام خبرنگاران قابل تقدیر هستند، خاطرنشان کرد: مردم قطع به یقین تفاوت و تمایز خبرنگارانی که شجاع‌تر هستند، مصلحت‌پرست نیستند و حقیقت‌طلب هستند را می‌شناسند و آنها را درک می‌کنند.

این مسئول تصریح کرد: خبرنگارانی که در پس طیف‌ها و جناح‌های مختلف با اظهار مطالب نادرست سعی در تخریب و تشویش اذهان عمومی دارند، در قلوب مردم جایی نخواهند داشت